גלאי כביש אלחוטי חכם

גלאי כביש ללא צורך בחריצת לולאת כביש! (התקנה הלוקחת 5 דקות כולל פריסת כלים ואיסוף).

מהירות זיהוי הגלאי 50ms וניתן לראות כל פקודה ותגובה של הגלאי דרך ממשקי המשתמש באתר שלנו ב Web User Interface 2G / PT (בתשלום).
 
ניתן לקבל חיווי בעת עליית על הגלאי ובעת ירידה ממנו, אורך חיי הסוללה (כאשר רמת הפעילות בנתיב עומדת על מעבר של כ 1000-2000 רכבים ביום) הינה 5-7 שנים.
 
הגלאי מסוגל לשדר לבקר שלו ממרחק של 15-30 מטר (מול בקרים מסדרות SG302/3G-WR) כל בקר מסוגל להכיל עד 2,000 גלאים במקביל, כולל מתן היסטורייה מדוייקת על כל אחד.
 
הגלאי הנו גלאי חכם עם אלגוריתם הלומד את שדה ההשראה המגנטית מסביבו, ומתאים את עצמו לתנאי השטח לבד גם בעוד שנים וגם בתנאי סביבה קשים ומשתנים.
 
(לעומת גלאי לולאה מותמנת בכביש (גלאי רגיל) אשר ידרש להגיע אליו פיזית כדי לבצע לו ריסט ברגע ששדה ההשראה ישתנה / יופרע זמנית ע"י מתכת או סתם רכב חונה/אובייקט סטטי).
 
ניתן להגביל כל גלאי / כל קבוצת גלאים רצויה / את כל הגלאים לפעילות לפי ימים ספציפיים בשבוע (א,ב,ג,ד,ה,ו,ש). שעות, תאריכים ועוד.
 
במערך 3/4G בשילוב מותג BluePTcloud ניתן לבצע הגבלת כל גלאי גם למספר פתיחות ביום/שבוע/חודש/שנה, ניתן לבצע פתיחה וספירה בכיוון נסיעה רצוי בלבד ושילוב שילוטי לד אלחוטיים לדיווח תפוסת החניון.
 
המחיר כולל התקנה על אספלט/אבנים משתלבות/בטון. המחיר אינו כולל בקר מסדרות SG302/3G-WR (אשר חובה להשלמת הפעולה). המחירים אינם כוללים מע"מ.
מחיר: 1,500.00 ₪
שיתוף ברשתות

מוצרים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו