שרת ניהול FastPark כולל תוכנת Client מרכזי לניהול החניון (בחיבור לבקר הCT20)

אפשרות ניהול חכם לחניון בקרת כניסה למנויים , מזדמנים ואורחים .  מערכת FAST PARK  כוללת ממשק למערכות קצה ומשלבת כלי תוכנה מתקדמים ומגוון אפשרויות רחב לניהול מערך בקרת כניסה וחניה בתשלום, מסך התקשורת בתוכנת ניהול החניונים, במסך זה ניתן לראות את הסטטוס של כל דבר בחניון כגון מונה לספירה ומעקב על מיקום ותפוסת הרכבים בחניון, ניתן לראות את מצב הרמזורים ירוק / אדוםלדיווח על תפוסה של חניות פנוי-לא פנוי, מצב זרוע המחסום האם למעלה / למטה, האם נוכח כרגע רכב / לקוח בעמדת התשלום האוטומטית או את מצב הכסף במכונת התשלום ולראות את הנעשה בחניון.שילוב מלא של מערכות בקרת תשלום – טרמינלי כניסה לחניון (מנפיקים) , טרמינלי היציאה מהחניון (בולעים) , עמדות תשלום האוטומטיות ,  קופות  מרכזיות , מערכות הפקת קופונים אינטגראלית הכוללת מעקב על קופונים וניהול חניה.   

מודול אינטגראלי לטיפול  בכרטיסי אשראי מול חברת שבא – כולל בעמדות היציאה ובעמדות תשלום האוטומטיות, מסך ניהול חברות, מנויים, אורחים וכו בתוכנת ניהול החניונים החכמה האוטומטיים FASTPARK ניהול פשוט קל ונוח של החניון שלך ומידע חי ומהיר של כל המתרחש בחניון.
ממשק עם מערכת זיהוי לוחיות רישוי שונות, גם של משטרה, צבא, וכו - ניהול מנויים על ידי כרטיסים מגנטיים, קירבה , מערכות LPR , מערכות RFID, מערכות אפליקציה ועוד.
ניתן להפיק דוחות ניהול חניה וכספיים מפורטים ומסוכמים בחתכים שונים, מסך תנועות המנויים והלקוחות המזדמנים  לחניון, ניתן לצפות ברכבים ובתמונות הרכבים דרך מערכת מצלמות זיהוי לוחיות הרישוי LPR ועם מעקב אחר כרטיס הכניסה לחניון ובמעבר הרכב בחניונים הפנימיים עד לקבלת הקבלה על התשלום בכרטיס אשראי / במזומן / דרך פנגו ואפליקציות נוספות כאשר יעבור באחד מנתיבי היציאה.
 
*תמונת השרתים הינם להמחשה בלבד וניתן בתוספת תשלום.
*המחיר כולל התקנה כחלק ממערך חניון, המחיר אינו כולל כבילת תקשורת וחשמל לציוד.
*המחיר אינו כולל מע"מ.
 
מחיר: 28,800.00 ₪
שיתוף ברשתות

מוצרים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו