אפליקציית PalGate לIOS ו Android

אפליקציית PalGate מהווה שילוב והשלמת זיהוי סמארטפון למערך משתמשים BluePTcloud בקרה וניהול אוטומטי באמצעות הענן (ערך זיהוי מס' 2 בעדיפות זיהוי רכב בנתיב נסיעה), ונוחות גישה אוטומטית ובקרה על/לכל משתמש. ברגע נוכחות רכב לא מוכר "Not In List" בנתיב כניסה לחניון או עד 10 דק' לאחר מכן.

האפליקציה מאפשרת הצגת תמונת הרכב ואישור הרכב בלחיצה על הV לאישור הרכב לכניסה לחניון ב Live תחת הקצאת חניה של המשתמש המאשר בזיהוי משולב הרכב בLPR ומתן יציאה חופשית מאושרת מהחניון (מחיקת הרכב לאחר צאתו מהחניון תבוצע אוטומטית). 

כמו כן קיימת צפייה באפליקציית PalGate  ל   בLive על סטטוס תנועת הרכב מנוי בנתיב, (בפרט עם התנועה לא אושרה והמחסום לא נפתח למנוי עקב סיבות כגון: "חניון מלא" "הקצאת חברה מלאה", "גלישה מלאה", "רכב נוסף של המשתמש כבר בחניון", "כניסה מחוץ לזמן מותר", "ניסיון יציאה ללא כניסה" ועוד).

זיהוי של האפליקציה והצגת הרכב מהנתיב על מסך הסמארטפון מתבצעים בלחיצת כפתור (בעדכונים הקרובים באפליקציה תהיה אפשרות גם בזיהוי בנתיב באופן אוטומטי) בסמארטפון של המשתמש, גם בנתיבי נסיעה בחניה וגם לפתיחת דלת כניסה בצורה אוטומטית ללא ביצוע פעולת משתמש (כל עוד הסמארטפון שלך איתך), האפשרויות ניתנות מול מערכת בקרת חניה וכניסה BluePTcloud / PAL גם לדלתות רגילות.

העתיד כבר כאן!

מערך בקרת כניסה וחניה בשילוב אפליקציה  PalGate למערך BluePTcloud TM

מחיר: חינם ללא הגבלת משתמשים.
שיתוף ברשתות

מוצרים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו