בקר IOT 3G סלולרי חכם SG303GA-WR ומקלט שלטים וגלאים מאובטח

בקר IOT קישוריות בטכנולוגיית 3G סלולרי, מערכת בקרה מאובטחת וחכמה עם ממסר בודדלפתיחת שערים/מחסומים/דלתות עם מנעול חשמלי, או לכל שימוש אחר (ניתן להתאמה לפי דרישת הלקוח) פטנט וייצור ישראלי ב100% המיועד לפתיחת שער / מחסום ע"י אפליקציה PalGate    ללא ביצוע שום הגדרות מיוחדות למשתש באפליקציה / ע"י חיוג ממספרי טלפון נייחים/מכשירי טלפון שאינם סמארטפון ( משתמשים שהוגדרו באמצעות האפליקציה/בממשק PT ע"י מנהל המערכת/מנהל הבקר ).
 
 
● בקר IOT המתקדם ביותר בשוק, ללא הגבלת קיבולת משתמשי אפליקציה, ולמשתמשים באמצעות חיוג במסד הנתונים של המערכת הסלולרית עד 16,000 משתמשים.
● ניתן לקבוע ולצפות בזמן תפיסת הממסר, להגדיר אותו כממסר N.O או כ N.C.
● ניתן להגדיר ולצפות בשעון שבועי קבוע לללא הגבלת כמות שעונים במקביל (הגדרת שעת התחלה עד שעת סיום, יום בשבוע א,ב,ג,ד,ה,ו,ש)
● ניתן להגביל כל משמש לשעות כניסה ויציאה ספצפיות, תאריכים, ימים בשבוע, כמות פתיחות ביום / שבוע / חודש / שנה ועוד...
● ניהול מאגר נתונים נוח ומאובטח ביותר באמצעות אפליקצית PalGate המאובטחת ב128Bit או דרך ממשק האינטרנט PT (המותאם למובייל).
● ניתן להגדיר/להסיר מנהלי אפליקציה ולקבוע את רמת ההרשאות צפיה/עריכה שלהם בקליק.
● ניתן לצפות בכל היסטוריית שינוי של כל פעולה/הגדרה או ביצוע פקודה בממשק/באפליקציה/בציוד קצה בממשק האינטרנט PT.
 
IOT חיבור העולם במאה ה21 לאינטרנט והיכולת בעולם הפיזי כמו בעולם הוירטואלי.
המחיר כולל התקנה (גדרה-חדרה) על שער/מחסום חשמלי או כל אלמנט חשמלי אחר אשר מבצע פקודת מגע יבש. המחיר כולל רישיון לאפליקציית PalGate ל  ללא הגבלת משתמשים, המחירים אינם כוללים מע"מ.
 

 

 

● מקלט שלטים חכם עם קיבולת של עד 2,000 שלטים עם הצפנה בטכנולוגיית 128bit וקוד משתנה בשלט, למניעת שכפול לא מורשה ואבטחה מקסימלית לחניה שלכם (גם כאשר ינסו לזייף / לשכפל שלט בצורה לא תקנית לא יגרם נזק לשלט המקורי/למקלט המערכת).

 ניתן לראות את רמת עוצמת הסוללה של כל שלט לפי כל "שידור" בין אם הפתיחה מאושרת/הפתיחה לא מאושרת (ניתן לראות עד 2000 רשומות אחרונות).

● ניתן לבצע הגבלת כל כפתור בשלטי / כל שלט רצוי / כל קבוצת שלטים רצויה / את כל השלטים לפי ימים ספציפיים בשבוע (א,ב,ג,ד,ה,ו,ש).

● ניתן להוסיף/למחוק שלט רחוק מכל מקום בעולם ו/או לצפות ברשימת השלטים שפתחו / שלטים לא מורשים שניסו לפתוח באמצעות ה Web Interface 2G / PT באתר שלנו.

מחיר: 1,850.00 ₪
שיתוף ברשתות

מוצרים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו