חניון סאי הנגר 1 הוד השרון

מערכת בקרת חניה בחניון מתחם משרדים של חברת ס.א.י ירק בניה והשקעות בע"מ ברח' הנגר 1 הוד השרון, חניוני העתיד-כבר כאן! חניון בעל 2 נתיבים צמודים ללא תשתיות תקשורת! מערכת זיהוי משתמשים משולבת זיהוי לוחיות רישוי (LPR License Plate Recognition) וזיהוי אפליקציה PalGate, זיהוי אוטומטי להשלמת זיהוי לנוחות המשתמש, מערכת זיהוי לוחיות רישוי בעלת מהירות זיהוי BluePT משולבת לוחית רישוי/סמארטפון תוך 0.3 עד 1.0 שניות המאפשרת תנועת זרימה שוטפת וחלקה בנתיבי הנסיעה ללא עצירה.

המערכת מאפשרת זיהוי משולב הכולל צפייה באפליקצית PalGate  ל  בLive על סטטוס תנועת הרכב בנתיב, (בפרט עם התנועה לא אושרה והמחסום לא נפתח למנוי עקב סיבות חריגה). המערכת הינה מערך בקרה אלחוטי מאובטח המתקדם ביותר בעולם, (אין כבילה בין ציודי קצה לשרת ניהול או לשום מערך נייח מרכזי), המערכת הינה בניהול ומימשוק API מלא בענן מגובה ומוצפן 256Bit, המותאם כל סוגי הדפדפנים ומכשירי סמארטפון, למתן אפשרות ניהול קל ונוח מכל מקום בעולם תחת קורת גג אחת.

כולל טרמינל TL-IN כמסך הודעות אקטיבי לרכבים בנתיב.

חברת ס.א.י מנהלת 5 חניוני BluePT באיזור ע"י מנהל אחד עם גישה מהירה מטאבלט/מהאפליקציה לכל החניונים והמשתמשים.

מערך מותג ה BluePTcloud מסופק ללקוח ברמה הגבוהה ביותר גם ברמת ציוד הקצה, עם מחסומים איטלקיים BFT Ultra Maxima 0.7 Seconds Barrier המתקדמים בעולם, אשר ממותגים בגוון צבע Ral9001 (בייצור יחודי), בתוספות מנגנונים וזרועות לדים עמידות בפגיעות רכבים, (ברגי אוקולון וקונטקטורים מיוחדים לשמירה על שלמות תאורת הלדים בזרועות-המצאה בלעדית של חברת טכנוסו). זרוע וגומי ייחודי ייצור מיוחד בגוון Ral9001 עמיד בUV, תאורת הלדים בזרועות המחסומים הינה חזקה מאוד גם לצפייה ביום וצבעי הלד בזרוע מתחלפים בין מצבי הזרוע והסטטוס בנתיב (כחול=מחסום סגור ממתין לתנועת רכב, אדום=זהירות זרוע המחסום בתנועה, ירוק=נא לנסוע המחסום פתוח).

מערך בקרת כניסה וחניה של המאה ה21 מותג ה BluePTcloud לבקרה המתקדמת ביותר בעולם, בקרה וניהול בעולם הפיזי עם אבטחה ונוחות כמו בעולם הדיגיטלי!

לחץ כאן לקטלוג המוצר ומחירים

שיתוף ברשתות

פרויקטים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו