חניון מבנה בית תמר רחובות

מערכת בקרת חניה בחניון מתחם משרדים של קבוצת מבנה בית תמר בפארק המדע רחובות, שדרוג מערכת בקרה קווית ישנה בחניון בעל כניסה רחבה וזיהוי "קשה" (גם מ13 מ') ללא תשתיות תקשורת! מערכת זיהוי משתמשים משולבת זיהוי לוחיות רישוי (LPR License Plate Recognition) וזיהוי אפליקציה PalGate, זיהוי אוטומטי להשלמת זיהוי לנוחות המשתמש, מצלמות זיהוי לוחיות רישוי וניהול אלחוטי באפליקציה / בממשק ענן למשתמשים ואורחים המאפשרים תנועת זרימה שוטפת וחלקה בנתיבי הנסיעה לכל רכב.

המערכת מאפשרת זיהוי משולב הכולל צפייה באפליקצית PalGate  ל  בLive על סטטוס תנועת הרכב בנתיב, (בפרט עם התנועה לא אושרה והמחסום לא נפתח למנוי עקב סיבות חריגה).

חברת מבנה מנהלת את המתחם במקביל למתחמים נוספים עם ציוד BluePTcloud ברחבי הארץ כעץ חניון אחד המרובה ענפים מכל חדר / תת חדר בקרה ארצי / איזורי (ללא חיבורי VLAN ו/או שרתים ייעודיים).

מערך מותג ה BluePTcloud מסופק ללקוח ברמה הגבוהה ביותר גם ברמת ציוד הקצה, עם מחסומים איטלקיים BFT Ultra Maxima 0.7 Seconds Barrier המתקדמים בעולם, אשר ממותגים בגוון צבע Ral9001 (בייצור יחודי), בתוספות מנגנונים וזרועות לדים עמידות בפגיעות רכבים, (ברגי אוקולון וקונטקטורים מיוחדים לשמירה על שלמות תאורת הלדים בזרועות-המצאה בלעדית של חברת טכנוסו). זרוע וגומי ייחודי ייצור מיוחד בגוון Ral9001 עמיד בUV, תאורת הלדים בזרועות המחסומים הינה חזקה מאוד גם לצפייה ביום וצבעי הלד בזרוע מתחלפים בין מצבי הזרוע והסטטוס בנתיב (כחול=מחסום סגור ממתין לתנועת רכב, אדום=זהירות זרוע המחסום בתנועה, ירוק=נא לנסוע המחסום פתוח).

מערך בקרת כניסה וחניה של המאה ה21 מותג ה BluePTcloud לבקרה המתקדמת ביותר בעולם, בקרה וניהול בעולם הפיזי עם אבטחה ונוחות כמו בעולם הדיגיטלי!

לחץ כאן לקטלוג המוצר ומחירים

שיתוף ברשתות

פרויקטים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו