חניון מבנה מרכז בר-און ראשל"צ

מערכת בקרת חניה בחניון של קבוצת מבנה  מרכז בר-און ראשל"צ, החלפת מערכת בקרה קווית ישנה בחניון בעל מספר נתיבים מרובה ללא תשתיות תקשורת קווית גם בין הנתיבים הסמוכים! מערכת זיהוי משתמשים משולבת זיהוי לוחיות רישוי LPR וזיהוי אוטומטי של מזדמנים בכניסה מהירה של חניון Ticket Less בשילוב עם מצלמות הLPR, מתן זמן חניה חינם ללא צורך בביצוע שום פעולה ע"י הרכב ו/או הנהג, יציאה ותשלום בטרמינלי היציאה בכרטיס אשראי כולל EMV ותשלום ContactLess בכרטיס אשראי, כולל אפשרויות תשלום באפליקציות ארנקים דיגיטליים בתצורת ContactLess מלאה, שילוב כרטיסי הנחה מתמחזרים בטרמינלי ה Ticket Recycle OUT , להנחות / חניה פטורה מתשלום, שילוב המערך יחדיו מאפשר תנועת זרימה שוטפת מהירה וחלקה בנתיבי הנסיעה לכל רכב לפי המותר לו.

חברת מבנה מנהלת את המתחם במקביל למתחמים נוספים עם ציוד BluePTcloud ברחבי הארץ כעץ חניון אחד המרובה ענפים מכל חדר / תת חדר בקרה ארצי / איזורי (ללא חיבורי VLAN ו/או שרתים ייעודיים).

מערך מותג ה BluePTcloud מסופק ללקוח ברמה הגבוהה ביותר גם ברמת ציוד הקצה, עם מחסומים, טרמינלים, מצלמות, אשר ממותגים בגוון צבע Ral9001 (בייצור יחודי), תאורת לדים חזקה מאוד גם לצפייה ביום וצבעי הלד בנתיב מתחלפים בין מצבי הזרוע והסטטוס בנתיב (כחול=מחסום סגור ממתין לתנועת רכב, אדום=זהירות זרוע המחסום בתנועה, ירוק=נא לנסוע המחסום פתוח).

מערך בקרת חניונים חכמה של המאה ה21 מותג ה BluePTcloud מערכת ירוקה ללא ניירות כלל, בקרה וניהול בעולם הפיזי עם אבטחה ונוחות כמו בעולם הדיגיטלי!

שיתוף ברשתות

פרויקטים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו