חניון בית רובינשטיין תל אביב

מערכת בקרת חניה בחניון מגדלי רובינשטיין תל אביב, החלפת מערכת בקרה קווית ישנה בחניון בעל מספר נתיבים מרובה ללא תשתיות כבלים גם בין הנתיבים הסמוכים!

מערכת זיהוי משתמשים משולבת זיהוי לוחיות רישוי LPR וזיהוי ומתן כניסה אוטומטית גם למזדמנים בכניסה מהירה  ללא עצירה בחניון Ticket Less בשילוב עם מצלמות הLPR, יציאה ותשלום בטרמינלי היציאה בכרטיס אשראי כולל EMV ותשלום ContactLess בכרטיס אשראי, כולל אפשרויות תשלום באפליקציות ארנקים דיגיטליים בתצורת ContactLess מלאה, שילוב כרטיסי הנחה מתמחזרים בטרמינלי ה Ticket Recycle OUT , להנחות וחניה פטורה מתשלום לאורחי המשרדים במתחם, שילוב המערך היחודי בענן מאפשר תנועת זרימה שוטפת מהירה וחלקה בנתיבי הנסיעה לכל רכב לפי המותר לו.

מערך מותג ה BluePTcloud מסופק ללקוח ברמה הגבוהה ביותר גם ברמת ציוד הקצה, עם מחסומים, טרמינלים, מצלמות, אשר ממותגים בגוון צבע Ral9001 (בייצור יחודי), תאורת לדים חזקה מאוד גם לצפייה ביום וצבעי הלד בנתיב מתחלפים בין מצבי הזרוע והסטטוס בנתיב (כחול=מחסום סגור ממתין לתנועת רכב, אדום=זהירות זרוע המחסום בתנועה, ירוק=נא לנסוע המחסום פתוח).

מערך בקרת חניונים חכמה של המאה ה21 מותג ה BluePTcloud מערכת ירוקה גם עם חשבוניות חניה דיגיטליות, בקרה וניהול בעולם הפיזי עם אבטחה ונוחות כמו בעולם הדיגיטלי!

שיתוף ברשתות

פרויקטים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו