בקרה סלולרית ועולם הIOT - האינטרנט של הדברים

<% INPAGE_SLOGEN %>

 
לכניסה לקטלוג המלא לחץ כאן
מערכות הפתיחה הסלולריות מסדרת SG302/3 הינם המערכות פתיחה הסלולארית בקרי IOT ואפליקציה המתקדמות ביותר בעולם במחיר ושירות האטרקטיבי ביותר.
פתיחת שער / מחסום בחניה מתבצעת באמצעות אפליקציה מבוססת מיקום לפתיחה אוטומטית על ידי אנדרואיד ו IOS / חיוג (מטלפון קווי/נייד "טיפש") למספר טלפון של הSIM אשר נמצא במערכת הסלולרית ותוך שניה השער נפתח (המערכת מנתקת את השיחה ללא מענה למחייג וללא העברה לתא קולי במידה וקיים וללא עלות שיחה). החיוג יכול להתבצע מכל מקום בעולם. המערכת נוחה להפעלה ומתחברת לכל סוגי המחסומים והשערים החשמליים. ניתן להפעיל את המערכת בנוסף לשלטים ואמצעי פתיחה קיימים.
פתיחה באמצעות האפליקציה ולא בחיוג הינה מאובטחת ביותר ולא ניתנת לזיוף הרשאת כניסה  (הצפנה ברמת 128Bit), כמו כן באפליקציה ישנם יכולות ניהול ויכולות פתיחה מוספות (כגון לחיצה ארוכה באפליקציה להשארת השער פתיח עד לחיצה נוספת לביטול ועוד)
 
בקרי פתיחה סלולרית ן IOT סמארט גייט לפתיחת שערים, מחסומים, דלתות עם מנעול חשמלי או לכל שימוש אחר פטנט וייצור ישראלי (ניתן להתאמה לפי דרישת הלקוח) המיועד לפתיחת שער / מחסום על ידי אפליקציה לאנדרואיד וIOS / חיוג מטלפון סלולרי או טלפון קווי מספרים מזוהים המוגדרים כמורשי פתיחה במערכת.
 
Smart Gate סמארט גייט , פאל אלקטרוניקס , פל אלקטרוניקס מערכות בע"מ , Pal Electronics
 המערכות היחידות עם אפשרות לפתיחה על ידי אפליקציה מבוססת GPS לפתיחה אוטומטית, ללא ביצוע שום פעולה על ידי הנהג.
 המערכות הטובות והמתקדמות ביותר שקיימות בשוק, קיבולת מקסימאלית במסד הנתונים של המערכת הינו בין 5 ל 16,000 משתמשים מחיייגים לבקר (משתמשי אפליקציה ללא הגבלה).
 גודל פיזי קטן מאוד 70X50 מ"מ.
 ללא צורך בשנאי, המערכת מקבלת מתח  AC מ 5V עד 24V  /  מתח DC מ 6V עד 30 V.
 מערכת חכמה במיוחד בעלת ניהול מתקדם ואפשרות הוספת מספר רב של משתמשים מספר הטלפונים שלכם בקלות.
 שליחת זימון להורדת האפליקציה עם לינק בSMS אוטומטית לאחר שהוספתם משתמש מורשה חדש באפליקציה (והמערכת יודעת כי לא מותקנת לו PalGate בסמארטפון).
 אלגוריתם מיוחד וידידותי להבנת שגיאות משתמש ותיקונן (בניהול ע"י SMS בבקרי 2G) לניהול הפשוט ביותר.
 ניתן להגדיר משתמשים בעלי הרשאות ניהול מלאות / חלקיות.
 ניתן להגביל כל משתמש לכמות כניסות מוגדרות מראש, (משתמש זה ימחק אוטומטית לאחר כמות הפתיחות שהוגדרו).
 ניתן להגביל כל משתמש לשעות כניסה ויציאה ספצפיות, ניתן להגביל את כל המשתמשים לימים מסוימים בשבוע (א,ב,ג,ד,ה,ו,ש) וכמו כן לייצר קבוצות הרשאה.
 מנגנון אתחול אוטומטי למניעת תקיעת המערכת בעת תקלות /עומס על הרשת הסלולרית מקומית, רמת הקליטה והיציבות של המערכת הינה הטובים ביותר שקיימת בשוק (אפשרות למולטי סים לחיבור לכל רשתות הסלולר במקביל).
 שעון שבועי לפתיחת השער בשעות העומס (ניתן להגדיר מצב מגע שעון N.O או N.C) או לחלופין לבטל את פתיחת השער בשעות רצויות.
 שעון המערכת מסונכרן באופן אוטומטי עם הרשת.
 לוג נתונים כולל רמות קליטה, מתח וכו' מתועדים בLive קבוע לשרתי הענן המבצעים עדכונים וניתובים אוטומטיים באופן רציף.
 אפשרות מאובטחת לסגירת השער בחירום/ביטול הפתיחה לפי דרישה ע"י קב"ט או איש ביטחון מרחוק.
 אפשרות פתיחת השער מאובטחת ביותר גם/רק באמצעות SMS ולא על ידי חיוג בבקרי 2G (על ידי שליחת סיסמא מיוחדת SMS למערכת ממשתמש מסוים).
 ניהול מאגר נתונים מאובטח ביותר באפליקציה / ממשקי הענן - ניתן לנהל את המערכת מכל מקום רצוי / כל משתמש רצוי.
 במערכת קיים ממסר אופטי N.O מתקדם אשר גם עומד בקבלת מתח של עד 60V וזרם של עד 300MA ניתן להזמין גם עד 33V ו1000MA לפתיחת מנעול חשמלי.

 

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו