קטלוג בקרי כניסה PalLite2G

גלאי כביש אלחוטי חכם

גלאי כביש (לזיהוי רכבים) אלחוטי מהפכני ללא צורך בחריצת לולאת כביש התקנה מהירה וניתן לראות כל פקודה ותגובה של הגלאי דרך אתר האינטרנט שלנו ב Web User Interface אורך חיי סוללה של 5-7 שנים, עמיד בכל תנאי חוץ.

 

בקר סלולרי SG302GA

מערכת בקרה סלולרית 12,000 משתמשים לפתיחת שער או כל אמצעי חשמלי אחר באמצעות אפליקציית SmartGate או חיוג מהסלולרי / טלפון נייח.
 

 

בקר סלולרי SG302GB

מערכת בקרה סלולרית 12,000 משתמשים לפתיחת 2 שערים במקביל או כל אמצעי חשמלי אחר באמצעות אפליקציית SmartGate או חיוג מהסלולרי / טלפון נייח.

בקר סלולרי SG302GI

מערכת בקרה סלולרית 12,000 משתמשים לפתיחת שער או כל אמצעי חשמלי אחר באמצעות אפליקציית SmartGate או חיוג מהסלולרי / טלפון נייח. כולל מערכת "אזעקה" התראות בSMS מכניסת מגע יבש.

 

בקר סלולרי SG302GB-WR ומקלט שלטים חכם

מערכת ניהול ובקרה סלולרית 12,000 משתמשים לפתיחת 2 שערים או כל אמצעי חשמלי אחר באמצעות אפליקציית SmartGate או חיוג מהסלולרי / טלפון נייח + מקלט שלטים חכם בהצפנה של 128Bit לאבטחה מרבית, ניהול שלטים מרחוק וחסימת שכפול שלטים לא מורשית.

בקר סלולרי SG302GI-WR ומקלט שלטים חכם

מערכת ניהול ובקרה סלולרית 12,000 משתמשים לפתיחת 2 שערים או כל אמצעי חשמלי אחר באמצעות אפליקציית SmartGate או חיוג מהסלולרי / טלפון נייח + מקלט שלטים חכם בהצפנה של 128Bit לאבטחה מרבית, ניהול שלטים מרחוק וחסימת שכפול שלטים לא מורשית. כולל מערכת "אזעקה" התראות בSMS מכניסת מגע יבש.

קטגוריות נוספות

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו